Provozní hodiny na lezecké stěně v Kadani

Provozní hodiny pro školní rok 2019/2020 byly vedením školy odsouhlaseny takto:

Den  Od  Do  Poznámka
pondělí 17:00 19:00 Horokroužek
úterý 19:00 21:00
středa - -
čtvrtek 19:30 21:30
pátek 18:30 20:30 Horokroužek
sobota - -
neděle - -

Výšlap (běh) na Jedlák

23.11.2019 10:30
   Pro nezájem běžců měníme Běh na Jedlák na výšlap, protože pěšáků bylo v posledních letech mnohem více než běžců.  Výšlap se uskuteční v sobotu 23.11.2019, sraz u koupaliště ve Vysoké Peci je v 10:30 hod..    Trasa má převýšení asi 530 m a v nejkratší variantě...

Klubové schůze

• Pravidelné klubové schůze se konají každé první pondělí v měsíci.  Od října to je od 17:30 hod v restauraci Čekárna v Chomutově.

Webové stránky kroužku mládeže

Z důvodu snazšího vyhledávání informací byly pro mládež v Horokroužku vytvořeny samostatné webové stránky  horokrouzek-kadan.webnode.cz obsahující aktuální informace určené pouze členům Horokroužku.

eMANTANA

V této rubrice nejsou žádné články.

Fotogalerie: Wildspitze

1 | 2 | 3 >>

Fotogalerie: Vrabinec

1 | 2 | 3 | 4 >>

Fotogalerie: Spitzberg

1 | 2 | 3 | 4 >>

Fotogalerie: Alpspitze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Členské příspěvky do Horoklubu Chomutov na rok 2019

Valná hromada klubu stanovila pro rok 2019 jednotnou výši klubových příspěvků: 500,- Kč (pro přispívající i činné členy).

Členové našich kroužků mládeže platí automaticky v rámci klubových příspěvků i příspěvky do ČHS, protože na ně dostáváme od ČHS dotace.  Dospělí se musí sami rozhodnout, jestli si chtějí kromě klubových příspěvků zaplatit i příspěvky do ČHS (včetně možnosti pojištění), popř. jestli si zajistí členství v jiném horolezeckém spolku individuálně (OEAV, JAMES, DAV apod.).

Příspěvky zaplaťte nejlépe bankovním převodem na klubový účet číslo: 2111750217/0100 (jako variabilní symbol použijte své rodné číslo nebo do zprávy pro příjemce uveďte své jméno).

Zájemcům o členství v ČHS doporučuji použít E-shop ČHS na adrese: https://shop.horosvaz.cz/shop/, kde je možné si vybrat různé kombinace členství (jednotlivec, rodina) a varianty pojištění a rovnou to kartou nebo on-line platbou uhradit a kartičky vám přijdou přímo domů.  Pro mě je to totiž velká administrativní zátěž a pak mi tu průkazky stejně většinou zůstanou ležet.

Podrobnosti k platbě příspěvků jsou uvedeny zde: Členské příspěvky na rok 2019.pdf (58856)