Hodně štěstí v novém roce přeje Horoklub Chomutov. Ať vám to leze, běhá, skáče, šlape, jede, ...prostě ať se daří!

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Aktualizované vydání horolezeckého průvodce po Krušných horách a středním Poohří je konečně v prodeji. Sehnat ho můžete například v Hudysportu ve Varech nebo v internetovém knihkupectví https://www.knihynahory.cz/krusne-hory-a-stredni-poohri-horolezecky-pruvodce/

Členové klubu si můžou koupit 1 výtisk  přímo z klubových zásob za zvýhodněnou cenu.

Novoroční ráchání

01.01.2022 08:01
Na Nový rok si skupina horoklubáckých otužilců opět plánuje zchladit hlavy v Kamencovém jezeře. Detaily jsou uvedeny v pozvánce.

Klubové schůze

• Pravidelné klubové schůze se konají každé první pondělí v měsíci.  Nyní, v zimních měsících, je to opět v restauraci Čekárna v Chomutově.

eMANTANA

Mix Vysokých Tater

08.12.2020 16:06
8.- 11. 1. 2020.  Ve středu večer se s Pavlem Bohuňkem setkáváme na Hlavním nádraží. Ani jeden nevíme co máme čekat. Mnoho jsme toho spolu ještě nenapovídali, ale rychle nacházíme společnou řeč:...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

PKH na kole 2021

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ahoj Horoklubáci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Provozní hodiny na lezecké stěně v Kadani

Provozní hodiny horokroužku pro školní rok 2021/2022 byly vedením školy odsouhlaseny takto:

Den  Od  Do  Poznámka
pondělí 16:00 18:00 Horokroužek
úterý - -
středa - -
čtvrtek 16:00 18:00 Horokroužek
pátek - -
sobota - -
neděle - -

Pozor! Od 18.10.2021 bude velká stěna do odvolání uzavřená z důvodu rekonstrukce podlahy. Přístupná bude pouze bouldrovka.

Webové stránky kroužku mládeže

Z důvodu snazšího vyhledávání informací byly pro mládež v Horokroužku vytvořeny samostatné webové stránky  horokrouzek-kadan.webnode.cz obsahující aktuální informace určené pouze členům Horokroužku.