Mozek chorý - hrůzná story

Oslava Letošových narozenin byla v plném proudu, kapela začala hrát další song. Kolem malého parketu se tačilo množství Horoklubáků. Peťuli Šišku popadl za mírně vystouplé po-těhotenské bůčky  tancechtivý Svinčo, že si půjdou skočit. Přestože už Svinaříci byli s celou Bandaskovic rodinou, včetně novorozeného Davídka, na výletě na Úhošti, po chvíli tančení v rytmu country doběhl ve Svinčovo mozkovně jakýsi myšlenkový proces  a jindy docela bystrý muž povídá : "Asi bych s tebou neměl tak třepat, abych to z tebe nevytřásl!" Trochu zmatená Šiška se zeptala, co že se jako Svinčo chystá vytřásat. "Přece to mimino", povídá Svinčo. "Myslíš to, které leží támhle na stole v kolíbce?", zeptala se Peťule. Výrazné příznaky myšlenkového pochodu ve Svinčově obličeji vyvrcholily v upřímně odzbrojující hlášku: "Já sem debil".

P.S.

Ve snaze vyhnout se případným dalším faux pas, oznamujeme všem našim kamarádům, že dne 29.9.2011 přibyl do lezeckého světa malý, ale zdatný človíček, Davídek Bandas. Zároveň touhle cestou děkujeme všem, kteří se s námi v přáních podělili o naší radost.

P.P.S

Pro názornost připojuji i krátký, reprezentativní výběr SMS přání, která jsme k narození Davídka obdrželi.

• Mám 90 000g, 185 cm, jmenuji se Míra a gratuluju.

• Gratulujeme k narození Davídka a výběru jména, po Broníkovi to je druhé nejhezčí. David

Broněk

Fotogalerie: Mozek chorý - hrůzná story