Z chorých mozků… Květa

Milan "Svinčo" Svinařík

Nová doba s sebou přináší i nové formy komunikace. Jednou z těchto nových forem komunikace jsou SMS-ky, kde se vyjadřovaná informace musí zkomprimovat do několika málo vět či znaků. Zkušení SMS-káři dokáží několika slovy říci opravdu mnoho. Nedalo mi to, abych se s vámi nepodělil o pár „něžností“ filtrovaných přes družici, kde byste podle jejich obsahu asi jen těžko očekávali autorství od napohled křehké dívky, Květušky Berušky.

…Ahoj! Nebudes mi verit, ale mam z posilovny cucflek na zadech J . Malem jsem dostala hlavicku – loket – kopacku. Je to asi od podprdy J. Tak cest! (Romantická SMS od Květušky  - po tréninku)

I’m not automekanyk, but I’m logablb, you are exprt ale je to na prd, jdu ven! (Romantická SMS od Květušky – před písemkou z  logaritmů)

Vole J Kopacka, loket ne, ten me boli, hlavicka!

(Romantická SMS od Květušky – jen tak)

Ahoj Drn! O vikendu uz nekam razis, nebo jeste chrlis bacily? Zatim cus praci hnus. Pa.

(Romantická SMS od Květušky – domluva na víkend)

Tak ja jim prijedu dat kopacku! Nikdo mi nebude nervovat trenera! Vydrz, uz jenom 4 dny do vikendu.

(Romantická SMS od Květušky – pondělní deprese)

Ahoj! Pujdem dnes cvycyt, nebo budes bumbat chcajicky? V sobotu nejedu, snad v nedeli! Zatim cus.

(Romantická SMS od Květušky – domluva do posilovny)

Hm, asi se mi dneska bude spatne hrat, bude mi chybet to „uhni vole!“ a tak J

(Romantická SMS od Květušky – před volejbalem)

Ahoj! Nevsiml sis nahodou, jestli me vcera neprejel parni valec? Tak ať se ti pekne pracuje. Papa, Snezna troska!

(Romantická SMS od Květušky – po běžkování)

Za to, ze jsi taaak hodny, ti vypalim ne paraganskou padinu, ale novy Supporťaky od Pivci!

(Romantická SMS od Květušky – na rozloučenou)

Pro úplnost připojuji ilustrační foto HW ze kterého jsou tyto perly generovány!

Fotogalerie: Z chorých mozků… Květa