Jak se stát členem

Stačí kontaktovat kohokoliv z výkonného výboru klubu na výše uvedené adrese a zažádat o přihlášku do klubu, nebo si přihlášku přímo stáhnout odtud. Nejlepší je přijít na členskou schůzi a domluvit se osobně.

Současně s přihláškou dostaneš i stanovy Horoklubu. Vyplněnou přihlášku a oddílové příspěvky předáš hospodáři klubu na členské schůzi. Lze to vyřídit i v jiném termínu nebo poštou po předchozí domluvě s hospodářem klubu.
Výbor klubu na své nejbližší schůzi projedná tvou žádost o přijetí za člena klubu a oznámí ti své rozhodnutí v souladu se stanovami.

Po přijetí do klubu a absolvování základní metodiky obdržíš členský průkaz Horoklubu, který je třeba pro vstup na naši umělou lezeckou stěnu v Kadani.

Pokud již máš průkaz horolezce, obdržíš zároveň známku do ČHS. Pokud průkaz horolezce ještě nemáš a chceš ho, pak musíš absolvovat metodiku.